Výkup dodávek za hotové Vám vyřeší dilema co se starou dodávkou

Výkup dodávek

Sháníte do své firmy nebo pro osobní účely novou dodávku a nevíte co si počít s tou starou? Díky naší službě výkup dodávek za hotové nemusí Váš užitkový vůz skončit na vrakovišti! Předání dodávky a vyřízení veškerých formalit spolu zvládneme během chvíle. Odcházet budete spokojeni a s nejvyšším možným obnosem peněz za Vaší dodávku na ruku.

Prodej dodávkového automobilu nemusí být lehký úkol

Prodat osobní vozidlo svému blízkému okolí nebo známému nemusí být složitý úkol. V případě prodeje dodávkového automobilu tomu může být jinak. Dodávky mají své specifické kupce a ne každý takový vůz shání. Vsaďte proto na naše služby výkupu dodávek za hotové a spolehněte se na to, že vše vyřídíme za Vás! Vaše vozidlo vykoupíme v jakémkoliv stavu ať už se bude jednat o dodávku Fiat, Ford nebo třeba Hyundai. Navíc si pro něj sami přijedeme do 24 hodin po celé České republice.

Kromě dodávek naše společnost vykupuje osobní vozidla, terénní vozy, dodávky a SUV, ale také motocykly, čtyřkolky či veterány

A na co se zaměřit při výběru koupi dodávky?

Při koupi nového dodávkového automobilu platí stejně jako u všech vozidel- čím novější, tím dražší. Koupě nové dodávky představuje značně vysokou finanční investici. Výhodou je však  především fakt, že dlouhou dobu nebudete muset řešit závady na voze či potřebný servis. Navíc motory modernějších vozů jsou vždy úspornější a výkonnější než motory starších užitkových aut. Ojeté dodávky seženete za výrazně nižší cenu a můžete tak velmi ušetřit. Spoustu řidičů ocení, že tímto způsobem mohou získat kvalitní model auta, který se již dávno nevyrábí. Mezi takové legendy patří např. Volkswagen Transporter T4. Rizika spojená s možnou poruchovostí vozu lze eliminovat koupí užitkové vozu starého jen pár let. Před výběrem dodávky se zaměřte na historii vozidla, ověření funkcí vozu a na kontrolu dokladů a základních identifikátorů vozidla.