Výkup osobních i terénních vozů a SUV

Nabízíme výkup Vašich starých vozidel za hotové, a to včetně kompletních služeb. Vykupujeme nejen osobní auta, ale i terénní vozy, nákladní vozy a SUV. Specializujeme se také na výkup užitkových vozů.

Vaše vozidlo vykoupíme v jakémkoliv stavu a libovolného roku výroby – může být jak běžně ojeté, tak havarované nebo dokonce nepojízdné. Nikdy nebudeme vyžadovat záruku na technický stav vozidla, takže se vyhnete možné reklamaci.
Garantujeme Vám profesionální a rychlé jednání – celý proces je velmi jednoduchý, což znamená, že do 30 minut máte auto prodané s penězi přímo na ruku. Všechny potřebné formality vyřídíme za vás.Neuspěli jste u firem jako Auto Esa a AAA Auto? Spojte se s námi, u nás se zcela jistě domluvíme! Vaše osobní i terénní vozidlo vykoupíme za nejvyšší možnou cenu!

S námi Vám odpadají starosti s převozem auta - přijedeme si pro něj do 24 hodin po celé České republice. Ojetá vozidla vykupujeme nejen v Praze, ale také ve všech krajských městech jako je Brno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Zlín, Karlovy Vary, Plzeň, Liberec, Ostrava, Olomouc, Ústí nad Labem a České Budějovice.

Realizujeme výkup vozidel všech značek a typů, jako je např. Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Dodge, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo a další.

Výkup ojetých vozidel za hotové proběhne rychle, jednoduše a bez starostí.  Všechny úkony spojené s odhlášením a převodem vozu zajistíme na vlastní náklady, Vy neplatíte žádné manipulační, ekologické, ani jiné poplatky.