Jak probíhá výkup starých aut?

Zbavujete se starého auta a nechcete, aby skončilo hned na vrakovišti? Využijte službu výkupu starých aut a dopřejte Vašemu starému vozu další budoucnost. Sami si tak finančně polepšete a získejte za prodej Vašeho starého auta tu nejvyšší možnou částku v hotovosti!

Na výkupní cenu starého auta má vliv řada faktorů

Samotný výkup starého auta začíná určením výkupní ceny. U ojetého vozu je rozhodujících několik faktorů, ať již vizuální kontrola nebo prozkoumání historie vozidla. Pouhým okem lze zkontrolovat karosérii, stav laku nebo pneumatik. Při hloubějším zaměření se klade důraz na stav podvozku a motoru. Nezapomíná se rovněž na kontrolu identifikátorů mezi které patří VIN kód, stav tachometru nebo údaje v řídící jednotce. A co nás zajímá o historii vozidla při výkupu starých aut? Na cenu vozu má vliv značka vozidla, barva vozu, model vozu, rok výroby, typ převodovky nebo druh paliva. Na našem webu společnosti Výkup aut můžete po vyplnění formuláře s informacemi o Vašem vozidle zjistit odhad ceny za výkup Vašeho starého auta. Můžete mít rovněž jistotu, že odhadovaná částka se bude co nejvíce blížit skutečné výkupní ceně- nechceme zbytečně zdržovat Vás ani sebe.

Počítejte s výkupem starého auta havarovaného i nepojízdného

Strachujete se, že Vaše vozidlo je v tak špatném stavu, že se ho nikdo neujme? S naší společností Výkup aut můžete hodit veškeré obavy za hlavu! S úspěšným výkupem starého auta můžete počítat i v případě, že je Vaše vozidlo havarované nebo dokonce nepojízdné. Stačí telefonicky kontaktovat naší společnost Výkup aut a my si pro Vaše vozidlo do 24 hodin přijedeme ať jste kdekoliv! Těšit se můžete na profesionální a rychlé jednání, jelikož celý proces výkupu starého auta trvá okolo 30 minut. Navíc se zbavíte veškerých starostí spojených s odhlášením a převodem vozu a nečekají na Vás ani manipulační či ekologické poplatky.

Kromě výkupu starých osobních vozů nabízíme též výkup užitkových vozů, terénních vozů, dodávek, motorek, čtyřkolek, veteránů a dalších vozidel.