Na co si dát pozor při výkupu auta u Vás doma?

Pokud Vám doma na zahradě nebo v garáži stojí nevyužité ojeté auto, nejlepším řešením je vůz prodat. Výkup aut se může zdát zprvu nebezpečný a riskantní. Poradíme vám, na co si dát při výkupu auta u Vás doma pozor a nenechat se za žádnou cenu ošidit!

Zjistěte si sami hodnotu vozidla

Nejdůležitější otázkou při výkupu auta u Vás doma je bezpochyby otázka ohledně financí, a to “Kolik za svůj vůz dostanu peněz”? Než vozidlo pošlete do světa, můžete se o aktuální ceně vozidla přesvědčit na vlastní pěst. Nejjednodušším způsobem je zabrouzdat na webové stránky online bazarů. Tam si vyhledáte vozy nejvíce odpovídající parametrům vašeho vozu a jednoduše se podíváte, za kolik je majitelé nabízejí. Při výkupu vozidel za hotové počítejte zhruba s částkou odpovídající 70% z ceny, za které se identická vozidla nabízejí či prodávají. 

Několik rad před výkupem auta u Vás doma

Předtím, než se do samotného výkupu auta u Vás doma pustíte, dejte si pozor na několik věcí. Nezapomeňte si především zkontrolovat, že sdělená cena za váš vůz je již konečná a nebudou Vám účtovány žádné vedlejší poplatky. Po výkupu auta doma si sami zkontrolujte, zda došlo k převodu vozidla na kupujícího. Na závěr si důkladně přečtěte veškeré dokumenty, které dostanete k podpisu a nechte si dost času na celkovou kontrolu. 

Neděste se výkupu auta doma předčasně

Děsí Vás teoretické nepříjemnosti spojené s výkupem aut u Vás doma? Může se jednat o záměrné podhodnocení ceny vozidla, časový nátlak ze strany kupce nebo zbytečné papírování. U naší společnosti Výkup aut od Vás vykoupíme vozidlo v pohodlí Vašeho domova. Pro vyřízení celé skutečnosti nikam s vozem nemusíte jezdit. Stačí se u nás pouze objednat a do 24 hodin si pro Váš vůz dojedeme kamkoliv po České republice.